Turkish ArabicEnglishFrenchGerman Italian Russian Georgian

Müşteri Deneyimi


EĞİTİM


Çalışanlarımızın öz verimliliği konusundaki titiz çalışmalarımız herhangi bir problem karşısındaki soğukkanlılığını test ederek ve bilgi birikimleriyle pekiştirerek destek, sorunlar ve çözümler konusundaki eğitimlerine odaklanıyoruz. Böylelikle temel eğitimlerini almış ve bizzat eğitilmiş bir çalışan kadrosuyla birlikte olduğunuzu temin ediyoruz.
İHTİYAÇ, RİSK VE ÇÖZÜM ÜÇLÜSÜ


Önceliğimiz elbette anlık ihtiyaçlarınız. Dile getirdiğiniz ihtiyaç gruplarınızı inceleyip risk taşıdığına emin olduğumuz konuları da bu projelerle birleştirerek maddi bir kaygı olmaksızın yapacağımız görüşmelerle en temel ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümlerle yanıt vereceğiz ve ortak paydada buluşabileceğiz.
ÜRÜNLER


Bizi güvenilir bir firma yapan bir diğer etken ise kesinlikle ürünlerimiz. Her ihtiyaç grubuna özgü geliştirdiğimiz ürünlerimizle uzun vadeli kullanımı ön planda tutarak çeşitli donanımlarla entegre ettiğimiz yazılımlarımızı sorunsuz bir şekilde kullanacağınızı temin edebiliyoruz.
KURULUM


Ortama uygunluğu söz konusu yerleri tespit eden personellerimizle ürün yerleştirmemizi yapıyoruz. Bunun için çalışanlarımızın proje kapsamındaki tasarımları ve uyumluluk testleriyle hem göze hitap eden bir proje hem de mekânın atmosferini korumaya yönelik çalışmalarımızı sunuyoruz. Uzman çalışanlarımız tarafından montajı yapılan projelerimiz hem sizin hem de bizim içimize sinene kadar çalışmalarımıza devam ediyoruz.
SERVİS VE DÜZENLİ BAKIM


Sistemlerin uzun ömürlülüğü için gereken bir diğer unsur ise, düzenli bakımdır. Düzenli yapılan bakım süresince sistem için geliştirilen tüm donanımlar yeniden yazılımlara entegre ediliyor ve sistemde oluşabilecek herhangi bir sorun önceden saptanarak önüne geçilebiliyor. Böylelikle verimi artmış olarak bakımı tamamlanıyor. Yahut herhangi bir sorun karşısında destek alabileceğiniz 7/24 teknik servis hizmetiyle her koşulda ve her sistemde sorunu kısa sürede çözüme ulaştırabileceğiniz çalışanlarımıza kolayca ulaşabilme imkanı sunuyoruz.
GELİŞTİRME


Teknoloji monoton olmaktan öte, her dakika yenilenen ve gelişen bir olgudur. Bu sebeple kullandığımız bütün yazılımlar değişen ihtiyaçlara yönelik oluşturulan yeni donanımlarla geliştiriliyor ve sürdürülebilir bir teknoloji elde ediyoruz. Bizler Zatek ekibi olarak teknolojiyle bir bütünüz ve bütünlüğü bozmamak adına teknolojinin attığı her adımın izinden gidiyoruz.