Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hakkımızda

Zatek - Zayıf Akım Teknolojileri

Zatek, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Zayıf akım sistemleri konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Yangın algılama sistemleri, Seslendirme sistemleri, CCTV Kamera sistemi, Hemşire çağrı sistemleri konularında faaliyet göstermektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede zayıf akım sektöründe tanınmış ve bu gün dahi bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Tecrübeli kadrosuyla göze çarpan keşif gücü ve performans dengesi yüksek, standartlara yönetmeliklere uygun eğitim, keşif, projelendirme, satış, satış sonrası teknik hizmet veren Zatek sektöründe değerli bir hizmet firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

İş yaşamında başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle yola çıkan Zatek, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet vermekten gurur duyacaktır.