Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Yangın Algılama Sistemleri Keşif ve Proje

Yangın İhbar Sistemleri

Yangın Algılama ve Söndürme

Zatek her türlü yangın algılama sistemi için talebiniz doğrultusunda Zatek teknik servis mühendisleri ve proje ekibi tarafından keşif ve proje hizmeti vermektedir.

Markalarımız; 

Yangın ihbar ve algılama sistemleri konusunda uzmanlaşmış ekibimizle Gst, Ziton, Bosch, Dedectomat, Siemens, Kilsen, Aritech gibi bir çok markanın keşif, projelendirme, montaj, kurulum, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Tecrübeli, donanımlı ve alanında uzman ekibimizle kurulumunu yaptığımız tüm sistemlerinin periyodik bakım ve testlerini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca mesai saatleri dışında telefon desteğimiz ile acil durumlarda erken müdahaleyi sağlamaktayız.

Günümüzde sürekli ilerleyen teknoloji her alanı etkiliyor. Artık akıllı ev ya da akıllı ofis denilen sistemler, yapılardaki algılama sistemlerine göre çalışıyor. Zatek, Yangın İhbar Sistemleri olarak sizlere teknoloji devlerinin yangın ihbar sistemlerini sunuyoruz.

Diğer Servislerimiz